Zvítězil jasný outsider

Lídr bodování v tabulce soutěže, herec Dávid Hartl vystoupil jako první se skupinou Green Day a předvedl, že je vynikající herec. Kdyby ho lidé neznali, jaký je to milý chlapec, tak by přísahali, že právě utekl z blázince, tak to bylo po herecké stránce dokonalé. Druhé bláznivé vystoupení měl na svědomí Rasťo Sokol, který ztvárnil Meghan Trainor, která je buclatějšího vzezření. Sokolovi tu jako ženě slušelo, nicméně porotkyně Zuzka Kubovčíková Šebová se vyjádřila, že jeho vzhled je odporný.
rockové gesto
Třetí přišel na řadu Noël Czuczor v přeměnou v japonskou senzaci Pikotaro. Tohle byl vrchol šílenství večera. Jako čtvrtá byla Nela Pocisková a měla těžký úkol v podobě Eda Sheerana. Tak pěvecky to on nebyl, to je jasné. Nela Pocisková zpívala Shape of You a jelikož je znalá karate, které dělala, tak pohyby pro ni nebyly problém.  Pátý šel na řadu Pavol Topoľský se skupinou Rammstein. Jeho výkon všechny odrovnal v tom nejlepším slova smyslu.
Saša Gachulincová to měla velmi těžké, jelikož vyfasovala Ritu Oru. Kuly nemohl odtrhnout oči od plavek, jak nazval její kostým, ale bylo to body. Sedmá byla Zuzana Kraváriková s Christinou Aguilerou. Tu ocenili, že to bylo svým způsobem lepší než originál. Na závěr se představila v nejsložitější masce večera herečka Karin Haydu, která představovala už nežijícího zpěváka Maroše Kochanského ze slovenské skupiny Lojzo. Psychicky zvláštní kolo vyhrál Paľo Topoľský.
bicí set
Přestože je show Tvoja tvár znie povedome oblíbená na Slovensku jako dosud žádný zábavný program, tak tuhle sérii diváci nemilosrdně potápějí. Sledovanost není zase až tak veliká, jako u prvních čtyřech sérií. Hodně je to dáno i tím, že se změnil moderátor a navíc účinkující nepatří do tzv. první ligy. V internetových diskuzích to vždycky slíznou obecně všichni, ale diváci mají spadeno hlavně na modelku Sašu Gachulincovou.