Podzim se zimou jsou období krásných a hřejivých svetříků do kterých se můžeme zabalit, abychom nepromrzli. Svetříky primárně dělíme na dva druhy, a to na pulovry a kardigany. Pulovr se obléká přes hlavu. Do této kategorie spadá například i rolák. Druhou kategorií jsou kardigany, které jsou rozepínací, nebo zapínání ani vůbec nemají. My, v mlada-moda.cz, jsme si pro vás připravili velkou nabídku dlouhých kardiganů, se kterými rozhodně uděláte parádu, a ještě váš krásně zahřejí.

dlouhý kardigan s netopýřími rukávy a kapucí

Naším nejoblíbenějším svetříkem je dlouhý kardigan https://www.mlada-moda.cz/damska-moda/kardigany/filter/shear_length/dlouhe s netopýřími rukávy a kapucí. Má univerzální velikost a momentálně je dostupný ve čtrnácti barevných variantách. Materiál je velice příjemný, protože svetřík je vyroben ze 70 % z vlny. Nejvíce se nosí k černým legínám a jednobarevnému (černému, nebo bílému) tričku, ale v podstatě ho můžete přehodit přes cokoliv. Pokud si k němu vezmete vaše oblíbené tenisky, budete mít sportovní outfit, ve kterém můžete vyrazit přes den do města, vyřídit si věci co potřebujete – úřady, banku, nákup a stihnete v něm i kávu s vaší nejlepší kamarádkou. Pokud si však obujete kotníkové boty, nebo kozačky, tak look bude působit elegantně a můžete v něm vyrazit třeba i do práce.

dvoubarevný vzorovaný pletený kardigan Trinny - mentolový

Takovou velmi žádanou novinkou na našem eshopu je dvoubarevný vzorovaný pletený kardigan s názvem Trinny. Je dostupný ve třech barvách – mentolové, bordó a černé. Všeobecně doporučujeme tento kardigan kombinovat s jednobarevnými kousky oblečení, aby outfit nepůsobil přeplácaně a kardigan krásně vynikl. Moc hezky vypadá, když ho zkombinujete s černými legíny, nebo kalhoty a k tomu si obujete světlé holínkové kozačky, které se se staly v tuto dobu celkem velkým trendem. Jestliže patříte do skupiny lidí, která tomuto trendu ještě stále nepřišla na chuť, můžete si k němu obout jakékoliv boty, co máte doma v botníku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup