Není jedno, do čeho své zboží zabalíte! Plastová obálka vám toho může nabídnout mnohem víc, než kartonová krabice. Pokud si tedy právě nyní vybíráte, jaký obalový materiál pro svůj zásilkový obchod zvolíte, věnujte pozornost následujícím řádkům.

plastové obálky

Kartonová krabice patří překvapivě k nejvíce využívaným obalovým materiálům, pokud jde o odesílání zásilek. Na místě je tedy otázka, proč tomu tak je, protože se zdaleka nejedná o nejvhodnější obalový materiál.

Tím hlavním slabým místem papírových krabic je jejich problematický vztah k vodě. Vždyť každé malé dítě moc dobře ví, že papír se ve vodě rozmočí. A když už se úplně nerozmočí, tak vlhkost vede dál, takže to, co je uvnitř papírové krabice, která se ocitne ve vlhkém prostředí, s největší pravděpodobností navlhne také.
Možná vás tedy nyní napadne, že nejvýhodnější bude oba dva způsoby balení zkombinovat dohromady. Ano, i to může být řešení. Nicméně není potřeba zbytečně navyšovat množství obalového materiálu, protože je to nejen drahé, ale také nešetrné k životnímu prostředí.

Tím spíše, že plastová obálka může cestovat s vaším zbožím klidně i samostatně a nic se s ní nestane.

krabice

Jak už jsme zmínili, tak její velkou předností je voděodolnost. To ovšem zdaleka není všechno. Dále je velice lehká, ale zároveň pružná a pevná, takže vaše zboží dokonale ochrání. A nejen to, také se vašemu zboží dokonale přizpůsobí, protože z pestré nabídky rozměrů si můžete zvolit právě takový, který vám bude nejvíce vyhovovat. Dá se tedy říci, že plastová obálka vašemu zboží dokonale padne, přesně na míru jeho rozměrům. Díky tomu je taková přeprava maximálně praktická, a zároveň ekonomická. Nebudete totiž muset připlácet za nadrozměrné balíky, přičemž jejich objem vyplňuje vzduch, nebudete muset platit za těžký obalový materiál, ani za zbytečně velké rozměry. Takže konečná cena vaší zásilky bude nižší než v případě kartonových krabic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup