Jste čerstvě zamilovaní, toužíte po každé společně strávené minutě s novým protějškem, nehodláte jej pustit z dohledu, zkrátka je vaší láskou na první pohled? Přemýšlíte nad první dovolenou, zařizováním bytu, výletech či jak učinit partnera šťastným? Pokud se zajímáte o společné eroticky nabité zážitky, přečtěte si článek , ve kterém najdete odpovědi na všechny své intimní a tabu otázky.

letadlo

Podporujte se, podporujte vaše pouto

Nabízíme vám řadu vybraných tipů, ke kterým si zmíníme pár slov:
Překypujte porozuměním, pochopením
Podporujte nejen druhého, avšak celý vztah – vás
Kompromisy, laskavosti, pozornosti
Ptejte se na hezké otázky, nechte partnera o sobě mluvit
Dokažte mu, že jste pro něho vším

kufr

Zastavme se u prvního bodu. Tím je porozumění či pochopení. Tyto lidské atributy jsou pro vytvoření pozitivních lidských vztahů důležitým faktorem. Pokud se v názorech budete lišit, je správné dané smýšlení a postoje respektovat, případně se doptat, jak to partner myslel, zda má k nějaké problematice negativní přístup kvůli praxi atd.

Dalším velice důležitým a často opomíjeným atributem je podpora nejen vás, nejen partnera, avšak vás obou. Máte společný vztah. Je to jedno pouto, které je provázáno vámi oběma skrz na skrz. Proto jej vyživujte, čiňte šťastným, slaďte se a nalezněte harmonii.

Malým kompromisem či laskavostí nemáme na mysli pouhopouhé materialistické dary. Je vaše láska nachlazená, nemá po ruce kapesník? Podejte jí ho a z vlastní iniciativy udělejte čaj, který má rád či ráda. Za pozornost se považuje například i pamatování si něčeho zajímavého a zřídkakdy řečeného o vašem protějšku. Uvidíte, že tím si jej bezpochyby získáte.

cvičení

Mluviti stříbro, mlčeti zlato, neplatí však v tomto případě. Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Díky ní se vyvarujete hloupým nedorozuměním, která někdy vyústí i v konec vztahu či manželství. Nechte mluvit sebe, partnera, hovořte o čemkoliv, co vás jen napadne, nemějte zábrany. Buďte upřímní.