Moře vás vždy fascinovalo, především jeho dno, podmořský život a také různé možné vraky lodí? Vždycky se vám líbila možnost ponořit se do mořské hlubiny a vše tam prozkoumat? Lákají vás podmořské hlubiny, ale šnorchlování vás už neuspokojuje? Rádi byste prozkoumávali podmořské dno během vaší dovolené?

Korály, ryby, tajemné podmořské hlubiny – to vše a mnohem více na vás může čekat v průzračném moři. Prozkoumávat také budete moci různé hlubiny jezer, lomů a dalších vodních ploch a objevovat tak pro vás doposud neznámá místa.

potápění hluboko

Co takhle si splnit váš potápěčský sen a moci se vrhnout naplno do kurzu potápění s profesionálním instruktorem po boku? Jako začátečník se tak naučíte ponor s přístroji teoreticky a následně prakticky ve vodě. Vaše příští dovolená u moře tak může získat naprosto nový rozměr, když se budete moci ponořit do mořských hlubin, pokochat se úchvatným podmořským životem s barevnými rybkami, korály, řasami a zapomenout na starosti všedních dní. Objevujte jiný svět, který se nachází pod vodní hladinou.

potápění v moři

Navštívit můžete kurz pro začátečníky nebo pokročilé. Zapůjčení potřebné výstroje je samozřejmostí, vám stačí pouze vlastní neoprenové boty.

Jako začátečník se naučíte základní teoretické znalosti, bez kterých se neobejdete. Osvojíte si potřebné praktické věci, dovednosti a pravidla ohledně ponoru a možného řešení nenadálých situací, které vás mohou nemile překvapit pod vodní hladinou a vy se tak naučíte s nimi co nejlépe vypořádat. Následně si také po osvojení všech potřebných teoretických znalostí na vlastní kůži vyzkoušíte několik ponorů v bazénu.

zábavné potápění


Jako pokročilý se naučíte znalosti ohledně dekompresní teorie nebo jak nakládat se vzduchovou zásobou. Ponor si pak vyzkoušíte v některém z jezer, přehrad nebo v lomu v České republice nebo i v Rakousku.

Až úspěšně projdete celým kurzem, dostanete také potřebné osvědčení o jeho absolvování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup