dlouhá rohová kuchyně

Ve chvíli, kdy je třeba vybavit nábytkem prostory určené k vaření, často člověk sáhne po sektorovém vybavení v domnění, že ušetří. To ale často není pravda. Na první dojem levné řešení se ve finále nemusí vyplatit. Brzy totiž zjistíte, že daným prostorům nevyhovuje, poskytuje nedostatek místa pro veškeré spotřebiče i nádobí. Konec konců ani vy nemáte dostatek prostor k přípravě pokrmů.
Často se pak dodělávají nejrůznější poličky, které ale už úplně neladí se zbylým vybavením, nebo po čase jdete a kupujete linku novou. Takže vás to vlastně stojí mnoho nervů i peněz. Předejděte tomu hned a od začátku volte kuchyni na míru.

Ideální řešení nejen pro nové domy

Výroba kuchyní na míru je ideální nejen pro nové byty a domy, ale pro všechny, kteří potřebují změnu a chtějí vařit v klidu a bez stresu. Vždyť toto místo, často spojené s obývací částí bytu či domu, je zároveň prostorem setkávání celé rodiny. Je tedy hodně vytížené, proto si zaslouží kvalitní nábytek a hlavně do detailu promyšlený.

kuchyně, jídelna

· Nechte si poradit s rozvržením jednotlivých kousků, stačí sdělit vaše představy, požadavky a rozměry, vše ostatní zařídí profesionálové. Malý i velký prostor, atypické místnosti, podkroví, nic není problém, pro vše se najde řešení, zvolíte-li výrobu kuchyní na míru.

· Po centimetrech a s maximální pečlivostí bude vytvořeno veškeré vybavení, které do sebe přesně zapadne. Díky tomu dostanete přesně tolik místa, kolik pro své pohodlné vaření a ukládání surovin a nádobí potřebujte. Nic nebude překážet a vše budete mít po ruce. Přesně to od nové kuchyně očekáváte a to také dostanete.

· Samozřejmostí je i výběr z mnoha možností barevného provedení. To celkový prostor maximálně doladí k dokonalosti. Svůj podíl na to ovšem uplatní i matné či lesklé provedení povrchů.

Nechte si zpracovat návrh podle vašich představ a pak se sami rozhodněte, jakou variantu zvolíte.

dvojice, kuchyně, vaření


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup