Ať se podíváte na jakýkoliv film nebo seriál, dokonce i pohádku, vždy je tam nějaká láska. Občas, ale hrdina či hrdinka nenajde hned toho pravého a chvíli to trvá, ne vždy se toho, však dočká. Někdy je to těžké, naletíme na hezkou tvářičku a hned si nasadíme tzv. „růžové brýle“. Každému se to stane, zkuste najít toho pravého, nejpravějšího!dva milenci na kole.jpg

  • Miluje vás

To by mělo být samozřejmostí, bohužel ne každý kdo vám to říká to myslí upřímně. Myslím, že tohle opravdu poznáte. Není to jen ve slovech, ale i v očích. Neříká to pouze, když jste sami, ale i před přáteli nebo rodinou. Nestydí se vás chytnout za ruku na veřejnosti. Naopak je na to hrdý, je na vás hrdý, na tu jeho nejcennější bytost. Miluje vás tak, že s vámi půjde nakupovat oblečení nebo do kina na romantický film, který fakt nesnáší, ale vidí, jak jste šťastná, tak to s vámi sdílí.

  • Pomáhá vám

Ať už se vztah nachází v jakékoliv fázi, snaží se vám pomoc. Nosit těžké tašky, učí se s vámi do školy, pokud máte finanční potíže, pomůže, jak může. Později, když spolu žijete, snaží se vám ulehčit domácí práce nebo vás alespoň chválí a obdivuje, jak jste skvělá. Když máte děti, je si vědom, že nejsou jen vaše, ale také jeho a posílá vás za kamarádkou do kavárny a o vše se postará sám, ať máte chvilku pro sebe.

  • Nosí vám dárky

Samozřejmě nechceme, aby nám náš milý nosil denně náušnice a velké kytice růží, i když jasně, zní to super! Avšak pokud jde do obchodu a vidí váš oblíbený džus nebo bonbony a tak prostě neváhá, zahřeje to u srdce i ta skutečnost, že si pamatuje, které jsou vaše oblíbené.muž líbající ženu při sněžení.jpg

  • Pomáhá vám vařit

Nakoupí ingredience a víkendové vaření je na něm, pokud není tak šikovný, přinese vám občas snídani do postele nebo večer udělá pizzu v troubě. Prostě vše pro to, ať si chvíli sednete a necháte se obsluhovat.

  • Vždy vás podpoří

Občas každá z nás blázní, pokud to je i váš případ, tak vás tento muž v tom nikdy nenechá. Zvlášť když tyto názory zveřejňujete před více lidmi. Vždy je na vaší straně. Samozřejmě, někdy si o tom doma promluvíte, že to byla pitomost, ale nikdy by vás neztrapnil před ostatními. Ta samá situace nastává, když se jeden z vás opije nebo jinak ztrapní, partner mu je vždy pravou rukou.

  • Děláte si ze sebe legraci

Jasná věc! Nemůžeme být pořád jen vážní a romantický. Udělat si správnou legraci a podstoupit tím i určitou kritiku prostě ke vztahu patří, vždyť by to byla nuda!

  • Má k vám úctu

To by měla být samozřejmost! Bez vzájemné úcty vzájemný vztah nemůže fungovat. Prostě každý má své zlozvyky, ne vždy vypadáme jako z titulní stránky časopisu, občas trpíme nevolností, ale partner nás vždy podrží a my jeho!

  • Neřeší vaše problémy veřejně

Ať se jedná o vztahové nebo finanční problémy, neřeší je s každým na potkání. Jinou situací může být, když se svěří kamarádovi, ke kterému má důvěru a ne, že vás o vás někde před celou diskotékou vyřvává!

  • Jste pro něj pořád nejkrásnější

Přesto, že během vztahu jste oba dva trochu zestárli, možná se i zakulatili, no a? Jste pro sebe stvořeni, tak nebude hledat mladší a hubenější! Důležitou věcí je, nepřestat se upravovat pro svůj protějšek, aby měl pocit, že pro něj i tou nejkrásnější toužíte být!

  • Chce s vámi být už navždy

Ať už je důkazem svatba, děti nebo společné žití, společné finance, je to důkaz toho, že už si vás chce nechat navždy. Princezna našla svého prince na bílém koni. Pokud jste zrovna po rozchodu, zní to skoro nemožně, ale je to skutečné! Nezoufejte i na vás určitě někdo čeká!