Žijete s partnerem již v dlouholetém vztahu, postupně se z něj vytratila jiskra a přemýšlíte, zda vás váš protějšek opravdu ještě miluje a není to z jeho strany pouze zvyk? Máme tu pro vás pár zaručených důkazů lásky.
Muži patří ke stvořením, která často zatajují své city. Často dostat z nich něco romantického nebo zamilovaného je nadlidský úkol. Tohle jejich chování musíte brát s nadhledem. Oni prostě takoví jsou – všichni.  Můžete si říkat, že třeba jiný partner by vám lásku projevoval víc, nicméně opak je pravdou. S novým protějškem by se situace možná zlepšila, ale buďte si jistá, že jen na chvíli. Jak tedy poznat, zda vás stále miluje?
polibek ženy a muže
Hezké skutky
Jestliže se vám v poslední době stalo, že vás muž pozval například na večeři, či do divadla, můžete být naprosto klidná. V takovémto případě se z mužské strany jedná jednoznačně o vyznání lásky. Muže tyto aktivity z pravidla nebaví a dělají je jen pro ženy. Pokud se vám nic takového v poslední době nestalo, nebuďte smutná. Dát svou lásku najevo umí muži projevit i v daleko běžnějších situacích (jen my ženy to zkrátka nevidíme a bereme to jako samozřejmost). Jednoznačné vyznání lásky může být, i pokud váš partner jen tak sám od sebe umyje nádobí, nebo vysaje. Zkuste se víc dívat kolem sebe a jistě najdete spoustu vyznání.
držení se za ruce
Slova
Mnoho žen bere za důkaz lásky pouze slova „Miluji tě!“. Samozřejmě zde se jedná o jednoznačný důkaz lásky (i když tyto slova nemusí být vždy míněná upřímně), ale jsou i jiná slovní spojení, o kterých by vás ani ve snu nenapadlo, že se na nimi může skrývat vyznání. Například „Dojeď v pořádku“, „Dej mi vědět, že se ti nic nestalo“, „Dávej na sebe pozor“, Budeš mi chybět“, nebo například i „Chtěl bych, aby si tam šla se mnou“. Všechny tyto věty mají jedno společné – skrývají obavy o vaši bezpečnost a vyjadřují náklonost k vám. Někdy opravdu stačí jen naslouchat a uslyšíte nespočet důkazů lásky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup