YouTube je sociální síť fungující už více než deset let. Během své existence si získala popularitu mnoha a mnoha uživatelů všech věkových kategorií. Díky svému obsahu, který cílí na široký okruh uživatelů, jeho popularita stále roste a roste. Na YoTube najdete videový obsah všeho druhu. Videa jsou v různé délce, od krátkých vteřinových sekvencí až po klidně desetihodinová videa. Kromě nejrůznějších videí nyní YouTube nabízí i takzvané „shorts“, které by se měli více přiblížit uživatelům, kteří mají v oblibě sociální síť Tik Tok. Primárně ale uživatelé stále vyhledávají klasická videa.

youtube

Těch najdete na YouTube milióny a všeho druhu. Záleží tedy jen na tom, co máte rádi a můžete si dle toho najít desítky videí zaměřených na oblíbené téma.

Hojné zastoupení mají na YouTube hudební videa. K tomuto účelu sociální síť sloužila především v minulosti, než přišli na scénu influenceři. Lidé si na YouTube pouštěli oblíbenou hudbu a k ní hudební videoklipy. v té době ještě nebyli tolik rozšířené streamovací hudební služby v mobilu a často to byl pro posluchače hlavní způsob, jak si moci kdykoliv pustit jejich oblíbenou hudbu. I nyní najdete na YouTube snad všechny písně, co kdy vyšli, včetně hudebních videoklipů nebo textových videoklipů.

Dále můžete sledovat influencery, kteří na YouTube tvoří velké zastoupení. Influenceři natáčejí video o různých tématech, jako jsou hry, nákupy, elektronika, vtipy, kuchařská videa, líčení, různé návody na cokoliv nebo povídání o důležitých tématech.

mobil

Dále si na YouTube můžete pustit různé filmy, které mají povolení být na YouTube, nebo různé seriály, především staršího data. Stejně tak dokumenty, které jsou na YouTube velmi oblíbené. Pokud ovládáte angličtinu, máte daleko větší možnosti, co sledovat. Pokud si budete chtít některé z videí stáhnout, můžete zdarma použít Youtube video downloader.