Hasičský ples! Když se objeví plakáty s termínem jeho konání, či hasiči osobně přinesou pozvánku – na malých obcích přijdou pozvat každého osobně přímo k němu domů, jinde roznesou a vhodí pozvánky na hasičský ples do schránek – objeví se v domácnostech takové zvláštní chvění a obyvatelé se na tuto událost roku začnou těšit. Hasičské plesy se konají od nepaměti, patří k těm nejnavštěvovanějším a mají punc dobré zábavy.

Avšak večer a noc jsou dlouhé a tak k dobré hudbě, předtančení členů tanečního klubu, vlastního tance, tomboly a občerstvení, je zapotřebí zajistit ještě nějaký další program, při němž by se návštěvníci plesu dostatečně pobavili. A tím může být vystoupení kouzelníka.

hare-4103102_960_720

Třeba v obci Hřivice hasičský ples navštívil kouzelník Martin Kellman. Jeho program sestával nejprve ze samostatného vystoupení na parketu. Tato zábavná kouzelnická čísla s esencí tajemna, ale i s humorným nádechem a aktivním zapojení diváků, přinesla hřivickým nezapomenutelnou zábavu, plnou smíchu a dobré nálady. Poté následovala mikromagie, prováděná přímo mezi hosty (table hopping). Tehdy se diváci zblízka a na vlastní oči přesvědčili, že kouzla skutečně existují – karty z ruky mizí, šátky mění barvy, předměty se objevují ve vašich kapsách a mnoho dalších propriet putuje sem a tam, včetně těch, které si kouzelník zapůjčí od účastníků – například vaše mince nečekaně cestují k vašim spolustolovníkům, a podobně.

magic-1081149_960_720

A věříte tomu, že obyvatelé Hřivic se už těší na další hasičský bál? Kromě magie a iluzionistického vystoupení by mohl Martin Kellman třeba celý ples moderovat, neboť tuto profesi ovládá stejně znamenitě jako tu kouzelnickou! Moderátor – neboli takový průvodce celou akcí musí být skvělým řečníkem, aby dodal programu řád, okořenil ho notnou dávkou vtipů a humorných vyprávění, ohlásil další čísla programu – tedy v případě Martina i sám sebe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup