Častá volba

Vlastní auto má řada rodin, protože zpříjemňuje cestování. Není se čemu divit, protože s ním můžeme vyrazit kdykoliv budeme chtít kamkoliv budeme chtít. Přes týden s ním můžeme jezdit třeba do práce a o víkendu můžeme vzít rodinu na výlet. Samozřejmě každý jej používá k něčemu jinému. Když jezdíme do práce hromadnou dopravou a chtěli bychom vůz na projížďky, při kterých si budeme moci užívat výkon a ovladatelnost, tak to chce něco sportovnějšího.

Octavia combi

Pro rodinu s dětmi však musíme hledět na praktičnost, protože na takovou dovolenou je potřeba odvést dost věcí. Není se tedy čemu divit, když lidé u nás volí často variantu combi. Do většího zavazadlového prostoru se toho vejde více a mnohdy pohodlněji než u jiných typů karoserií. Samozřejmě praktičnost se posuzuje také jinými prvky než místem v kufru. Můžeme ji zvýšit střešními nosiči, na kterých není problém převážet delší předměty či rakev, do které se mnohdy dává oblečení.

Tažné zařízení

Když se nám nějaká rozměrnější věc nevleze přímo do auta, tak se dá využít přívěsného vozíku. I ty nebržděné můžou mít až 750 kg, což je slušná hmotnost k převozu všeho možného. Před tím se však ujistěte, jakou maximální povolenou hmotnost přívěsu má Váš vůz zapsanou v technickém průkazu. Náklad pevně upevněte a počítejte s tím, že jste výrazně delší a větší hmotnost je znát při brzdění.

vozík na tažné

Abychom mohli využívat přívěsných vozíků a karavanů, tak potřebujeme mít tažné zařízení. To se kupuje dle vozu, takže si pořídíme třeba tažné zařízení Octavia Amsa, aby přesně pasovalo a splňovalo homologaci do provozu. Následně si jej necháme namontovat, zkontrolovat a na úřadě zapsat do TP. Zrovna na Octavii jsou tažná zařízení často provozována, protože tento vůz patří na našich silnicích k velmi častým, přičemž je známý svou prostorností, spolehlivostí a dostupnými díly. Tažným mu rozhodně neuškodíme, protože se zvýší užitková hodnota.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup