Podivný nápad jako by z televizního programu Vyšperkuj mi káru se stal realitou. Pravděpodobně to překonalo všechna možná očekávání moto fanoušků, jelikož i létající auto se nám nezdá tak podivné jako to skákající.Skákající auto, které si představí většina z nás
 
Možná, že firmu Bose, které zakladatelem je Amar Bose, znáte, protože ta se spíše proslavila vyráběním dokonalých systémů pro přehrávání zvuku – dokonce také i v autech. Již ale před patnácti lety se na motorizačním trhu ukázalo neuvěřitelně flexibilní pérování, které se dokázalo bez problémů přizpůsobit všem křivkám na silnici. Majitel totiž údajně naprosto nesnáší všechny možné nedostatky v asfaltu, které často potkáme na cestě a moc mu také záleží na komfortu během jízdy, a přesně z tohoto důvodu se dalších dvacet pět snažil vyvinout co nejluxusnější a nejpohodlnější pérování. Elektromagnetický systém odpružení
 
Elektromagnetický systém odpružení poskytuje uživatelům vozidel naprosto neskutečné funkce a funguje na podobném principu jako reproduktory. Velmi jednoduše řečeno jedná se především o tok elektrického proudů, který v případě dříve zmíněných reproduktorů rozhoduje o pohybu jejich membrán. Co se ale týče tohoto moderního odpružení, tak elektrický proud samozřejmě ovlivňuje pohyb těžších kol, které jsou daleko komplikovanější než ta normální. Každé z nich totiž má vlastní lineární elektromotor a zesilovač signálu, co zajišťuje kontrolu každého kola samostatně a přizpůsobení se samotné tíze vozu. Mimo jiné ještě ke všemu ještě dostanete speciální program, který můžete např. použít k speciálnímu skenování stavu silnice. Ke všemu vaše moderní pérování se také přizpůsobí rychlosti, s jakou v určitou chvílí jedete. Rozhodně nepočítejte s amortizátory a pružinami, protože ty tam rozhodně nenajdete. 
 
Rozdíl mezi obyčejným systémem odpružení a tím od Bose je obrovský. Auto s obyčejným pérováním nemotorně skáče na překážkách a kolébá se ze strany na stranu. To vylepšené firmou Bose zdá se být úplně lehké, téměř jako kdyby se země vůbec nedotýkalo. V krizových situacích vůz dokonce dokázal přeskočit drobnou překážku. Neuvěřitelný efekt dlouhodobé práce, který rozhodně překvapuje i řidiče, kteří řídí většinu svého života. 
 
I když toto řešení dělá opravdu neskutečný dojem, tak žádný z výrobců vozidel se pro tento systém nerozhodl, a to ze dvou důvodů: velká váha takového auta a cena. Existuje ale šance, že jednou i my budeme moct si takový vůz koupit, jelikož firma Clearmotion vykoupila od Bose práva k tomuto pérování. Plánuje v roce 2020 přesně taková pohodlná moderní vozidla vypustit na trh s několika změnami (údajně má to být lehčí a levnější). Prý se k nim přihlásilo pět známých výrobců, kteří by rádi tento systém použili ve svých modelech, ale nevíme, o koho přesně by se mohlo jednat.