Jsou narozeniny vašeho dítěte v blízké době na pořadu dne a vy pořád nevíte, jak uspořádat oslavu, která by ho zcela nadchla? Vyzkoušejte se k nim postavit zodpovědně a v případě, že je vaše dítě ve věku, kdy ocení zábavu a dovádění více než domácí oslavu s balónky, rezervujte mu termín v Lazerfun.

Strávit narozeninový den na laser game je snem každého dítěte a věřte tomu, že na něho nezapomene i díky akční stránce a zábavě, kterou mu tato hra s jeho nejlepšími kamarády umožní.

DSC_0193

O jejich bezpečnost se nebojte

Laser game je hra vhodná i pro děti. Pistole, které se při ní používají jsou neškodné a vydáva pouze paprsky, které si děti všimnou až po zásahu na vestu, do které se budou muset navléct. Vybrat si mohou i hru z nabídky 11 her, která bude jednoduchá na chápání a úkoly a přinese jim zážitek, na který nezapomenou.

Místo pro odpočinek a občerstvení

V Lazerfun nalezete i místo, kde se můžete občerstvit nebo si třeba vychutnat váš narozeninový dort. Nabídka nápojů je pestrá i pro malé uličníky a rovněž je pro vás k dispozici i drobné pohoštění v podobě sladkých nebo slaných pochutin.

Nasbírat tedy síly před další hrou nebo se na ni připravit ještě před začátkem můžete i v odpočinkové zóně, kde děti nalezou stolní fotbálek, ale i videohry, které si mohou vyzkoušet zahrát.

labyrint (18)

Narozeniny je správné oslavit stylově

Chcete si u vašeho dítěte šplhnout a uspořádat pro něho den v takovém duchu, jaký si na svůj věk představuje? O to více byste se měli snažit myslet na to, co ho potěší ze všeho nejvíce. A spolehněte se na to, že kromě narozeninového dárku to bude i akční program, který nemá příležitost prožít každý den.

Vezměte ho do laserové arény, ve které si s jeho kamarády, ale i rodinnými příslušníky zahraje napínavou a legrační hru o prvenství a uvidíte, že váš nápad sklidí neuvěřitelný úspěch.