Jistě se všichni shodneme na tom, že svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě člověka. Jeho naplánování a následná realizace ale vyžadují nemalé úsilí, starosti a také silné nervy. V dnešní době korona krize to platí dvojnásob. Jak si tedy tento den co nejvíce ulehčit?

Stále častěji se lidé přiklání spíše k civilním obřadům než k těm církevním. Moderní jsou obřady na venkovních místech, hlavně tedy zahradách, loukách anebo oblíbených místech pro snoubence. Z tohoto výběru tak plyne velká výhoda v tom, že si místo dokonale přizpůsobíte. Ušetříte také množství času, který byste v případě obřadu v kostele museli strávit na přípravách na manželství s farářem nebo jiným zástupcem církve. Nevýhodou pak ale je, že se musíte postarat o výzdobu vámi vybraného místa, nejedná-li se tedy o místo, kde jsou svatby konány běžně.

Svatební židle na zahradě

Velké svatby už také nejsou zrovna v kurzu. Obnáší totiž nemalé finanční náklady a snoubenci si svatbu více užijí v případě, že jsou obklopeni rodinou, blízkými a přáteli, než když na svatbě mají vzdálené členy rodiny, které v životě viděli pouze dvakrát a to ještě v dětských létech, a byli pozváni jen z toho důvodu, že si to přáli rodiče snoubenců. Při menším počtu osob si navíc můžete být jistí tím, že se jim budete moci věnovat a s každým pozvaným alespoň něco málo prohodit. Zábava bude jistě také více uvolněná.

Svatební boty

Vezmeme-li v potaz i nově nastalou situaci, kdy není jasné, co se v příštích pár měsících nebo dokonce týdnech může odehrát, je jistě skvělou volbou zvolit svatbu na zahradě. Novomanželé si tyto svatby chválí s tím, že se jedná o zábavnou a zároveň uvolněnou událost. Celý den tak není vyhrocený a opředený stresem. Hosté jsou mnohem více uvolnění, protože jsou obklopeni domáckým prostředím, nestresují se z případného faux pas ani kvůli nepohodlným šatům nebo puchýřům, které si ženy ze svateb velice často odnášejí zásluhou bot na vysokých podpatcích. Nenachází-li se na zahradě žádný přístřešek například v podobě altánku nebo pergoly, nabízí se pronájem party stanu https://partystanyaz.cz/pronajem.html. Občerstvení lze zařídit jednoduše pomocí cateringu. Toužíte-li ale po klasické a velké svatbě, jistě následujte svůj sen.