V České republice ale i po celém světě se hovoří o zvýšené rozvodovosti manželských párů. V dnešní době se ovšem mnoho lidí manželskému svazku záměrně vyhýbá, žijí spolu takzvaně na psí knížku a tvrdí, že ke spokojenému vztahu nepotřebují žádný papír a mnohdy tak žijí mnoho let. Mnoho párů se tak cítí svobodnější a šťastnější. Co ale pokud vztah začne skřípat a objeví se nějaký problém. Rozejít se s partnerem je určitě jednodušší než rozvod, ovšem po několikaletém soužití jsou partneři již tak provázáni, že nelze jednoduše spálit všechny mosty a jít jen tak dál. Mnozí partneři mají společné děti, kterých by se rozchod partnerů dotýkal, stejně jako tomu bývá v případě rozvodů. Odloučení rodičů dnes sice není nic výjimečného, ovšem to neznamená, že to nemá neblahý dopad právě na děti.

bullying-3089938_960_720

Pokud jste se v takové situaci ocitli i vy, nezoufejte a hlavně nebuďte na vše sami a navštivte s partnerem partnerskou poradnu v Praze http://drahomirasinova.cz/manzelska-poradna-praha.php. Nebude na problém sami. Odborník vám poskytne nadhled, pomoc a také jiný úhel pohledu na problém a v neposlední řadě také to, jak situaci zvládá váš partner nebo partnerka, jak se cítí a jak chce situaci řešit. Naučí vás správné komunikaci a hledání kompromisu.

kontakty1

Vyhledat pomoc odborníka není již v současné době žádnou ostudou, jak bylo tradováno dříve. Ba naopak, mnohé problémy a starosti bez odborníka správně nevyřešíte. V poradně se vám budou individuálně věnovat, zachovají vaše soukromí a samozřejmostí je také stoprocentní mlčenlivost. Není se tedy čeho bát. A věřte, že v tom nejste a nemusíte být sami. Na neřešené problémy se totiž navazují další a další a mnoho vztahů tak končí hádkami a neschopností jakékoliv konstruktivní konverzace. S tím vším vám dokážou v partnerské poradně pomoci. Pomůžou vám najít s partnerem společnou řeč, ať už vztah dopadne jakkoliv.