Dnes není žádnou zvláštností, když mladí lidé chodí na pravidelné zubní lékařské prohlídky a zároveň do své péče zahrnují i péči zubní hygienistky. Starší lidé nebyli zvyklí na to, že si svou pozici na trhu zajistila i dentální hygiena, ale postupně se s tím smiřují a poznávají, že není od věci navštívit dvakrát do roka i preventivně dentální hygienu. Navíc, mnohé zdravotní pojišťovny připlácejí na tuto péči a hradí svým pojištěncům prevenci na této preventivní prohlídce, protože moc dobře vědí, že předcházení zubním kazům a dalším nepříjemnostem v ústní dutině, se nejen klientům, ale i zdravotním pojišťovnám, vyplatí. Doplácejí tak méně peněz na lékařská ošetření.

zubní prohlídka

Dentální hygienistka není už dnes žádný nadstandard a je jen možno s radostí kvitovat, že jejich služby se mnohde v krajích stávají už plně zamluvenými. Hygienistka totiž nejen, že vám poradí s výběrem vhodného zubního kartáčku, ale naučí vás s ním správně pracovat. Podivujete se, že moc dobře víte, jak se čistí zuby? Možná se podivíte, až ji navštívíte a dozvíte se jak často a jak dlouho byste měli váš chrup čistit. Navíc vám poradí i s výběrem a používáním mezizubních kartáčků, zubní nitě nebo přípravků, kterými můžete oddálit možnost zubních kazů.

žena čistí

Ale co vám potvrdí hygienistka, a i zubní lékař, nejdůležitějším vždycky byl a bude výběr správného zubního kartáčku. A těch je na našem trhu bezpočet, můžete si vybírat z barevných provedení, co hrdlo ráčí, ale nenechte se mýlit. Barva není to, proč kupujeme zubní kartáček. Především by měl splňovat všechna kritéria, abyste jím preventivně působili na správné čištění zubů a ultra tenké štětinky by měly dosáhnout na všechny čištěné plošky. Neměly by být moc ostré, aby neporanily vaše dásně. Nejlepší zubní kartáček má deset tisíc velmi jemných a ultra tenkých štětinek, které jsou mnohem lepší než nylonové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup