Kdo by neznal oblíbený seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech z ostrova Sodor. Ti spolu zažívají různá dobrodružství a v nových dílech dokonce vyrážejí poznávat svět. Zde poznávají i nové mašinky se kterými zažívají další dobrodružství. Nové díly reagovali na připomínky od diváků a jsou tak více genderově vyvážené.

Seriál se vysílá už desítky let a těší se velké oblibě po celém světě. Vzhledem k velké oblíbenosti začali vznikat i spousta předmětů, díky kterým děti mohou mít své oblíbené hrdiny všude sebou. Můžete tak zakoupit pro své děti například batůžek s motivem Mašinky Tomáše, ale i povlečení, polštáře, výbavu pro děti do školy, boty, puzzle i deskové hry.

Mašinka Tomáš hračky

Velmi oblíbené jsou i Mašinka Tomáš hračka. Vyrábějí se různé dřevěné napodobeniny Mašinky Tomáše a jeho kamarádů se kterými si děti mohou doma hrát. Také se dá zakoupit sada kolejí a děti si tak mohou postavit ostrov Sodor, ale mohou dráhu postavit i podle svých vlastních představ a přání. Díky tomu mohou rozvíjet svoji fantazii a u sebe doma zažívat dobrodružství se svými oblíbenými hrdiny ze seriálu.

Můžete pro své děti vybrat i další Mašinka Tomáš hračky. Můžete vybrat puzzle s motivem Mašinky Tomáše nebo i deskové hry a skvělé i k procvičování a učení jsou knihy s Mašinkou Tomášem. Zde jsou omalovánky, příběhy, kde se děti učí čísla, barvy a plní další úkoly. Díky tomu, že zde plní úkoly s oblíbeným hrdinou bude učení děti více bavit.

vzdělávání pomocí hraček

Pokud i vaše dítě má tento seriál v oblibě určitě mu uděláte radost, pokud mu pořídíte nějakou hračku s jeho oblíbeným hrdinou. Užije si sním mnoho zábavy a například do stavby kolejí se může zapojit celá rodina a zábava pro všechny bude zaručená. Většina hraček je dobrá i pro vzdělávání dětí. Podpoří tak svoji kreativitu, logické myšlení, jemnou motoriku, paměť i fantazii. A hlavně jejich hrdinové se přenesou až k nim do jejich pokojíčků a tím je zaručeno mnoho zábavy.