Jste vlastníky mobilu? To je hloupá otázka, co? Kdo by dneska neměl mobil. Mají ho děti snad už od pěti let a má ho i vaše babička s dědečkem. Sice, když před vámi vytáhnou svůj telefon a chtějí s něčím poradit, tak valíte oči a stěží se ubráníte smíchu, jaký že to používají model, ale věřte, že jim stačí, je jako pro ně dělaný. Potřebují se akorát dovolat svým kamarádům, rodině, anebo třeba do nemocnice. Přesto je jejich mobil ukrytý v pouzdru a dbají na něj, aby jim dlouho vydržel. Váš telefon je mnohonásobně dražší, má spoustu vychytávek, perfektní foťáky a další bezvadné funkce, přesto se jen tak válí v batohu, nebo kabele.

kryt

Občas dokonce ani nevíte kde je. Ztratili jste ho, nebo někam položili? Naštěstí vás někdo prozvoní a mobil je většinou opět na světě. Někdy také vypadne, poskočí po koberci, ale jede dál. Horší už to je, když vám jako naschvál vyskočí třeba z kapsy a buch, přímo na chodník. Někdy to ještě rozchodí, někdy je sice pomlácený, ale ještě funguje, ale vám se už zprotivil, prasklý display není moc repre. Navíc stejně už dlouho nevydrží. Pokud jste školáci, nebo studenti a v této situaci vám stačí pouze natáhnout ruku k rodičům a vyinkasovat peníze, vy už asi nemusíte ani číst dál, protože všechny dobré rady se u vás asi stejně minou účinkem.

obal

Pokud jste ve stejné situaci a museli jste se o telefon nějak zasloužit, ať už třeba snahou o hezké vysvědčení, nebo nějakou brigádou, víte, že nic není zadarmo a je třeba tak nějak šetřit, dbát na své věci a pečovat o ně. Pokud jste už dospělci, kteří se musí o svůj životní standard postarat vlastními silami, tak všechna tyto pravidla už určitě znáte. Jen občas není čas, nebo chuť něco řešit. Takže pokud i vy jste došli ve čtení až sem, udělali jste si na něj čas, věnujte ještě minutku tohoto vašeho vzácného času a udělejte svůj mobil šťastným. Pořiďte mu ochranu, která ho zabezpečí tak, aby vám mohl co nejdelší dobu být vaší pravou rukou, pomocníkem a kamarádem. Kupte mu kryt nebo pouzdro. Obzvlášť dobré jsou nyní nabídky na obal Huawei p20 lite. Mobil se vám určitě odmění prodlouženou životností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup