Skákání na trampolínách je fantastická a hlavně zdravá zábava. Mohou vám ji doporučit mnozí lidé, co holdují zdravému životnímu stylu, mezi nimi i ti, co propagují zdravou výživu. Tento pohyb je totiž velmi svérázný a stěží jej napodobíte jiným způsobem. Dochází při něm ke krátkodobému beztížnému stavu a ten napomáhá důkladné regeneraci tělesných buněk. Spolu s rozprouděním lymfy se tak lépe organismus zásobuje živinami a odvádí se z těla toxické zplodiny, a připočteme-li k tomu podporu krevního oběhu, nervové soustavy a posilování svalových partií, máme tu dokonalý nástroj, konkurující mnohému vybavení posiloven.

trampolína v lese

Kde nakoupit náhradní díly

Každá trampolína by měla být vybavena bezpečnostními prvky. Jinak se z ní stává poměrně nebezpečné nářadí, které může být i zdrojem těžkého úrazu. Vyplatí se dodržovat zároveň jistá doporučení, jako např. neskákat ve dvou a více lidech najednou (což s oblibou provádí děti), odložit svačinu a věci z kapes, odstranit z odrazové plochy všechny předměty včetně hraček, mobilních telefonů a čehokoli ostrého, a vhodné je i vyzout se z bot, svléknout ponožky a skákat naboso.

trampolína s ochrannou sítí

K těm zásadním bezpečnostním prvkům patří kryt obvodových pružin a ochranná obvodová síť. Náhradní síť na trampolínu i kryt pružin byste ovšem měli mít k dispozici u svého prodejce, aby byly tyto výrobky kompatibilní s typem vaší trampolíny, a to i po delší době od data zakoupení. Právě nekompatibilita je hlavním důvodem, proč se častokrát zbytečně nakupují celá nová nářadí, když by stačilo kvůli závadě několika pružin nebo jedné nosné trubky vyměnit pouze tento poškozený díl.

Ohlídáte-li si tyto skutečnosti včas, nejlépe ještě před nákupem, máte pak doma cvičební pomůcku, s jejíž pomocí si můžete nejen prodloužit život, ale především se postarat o jeho báječnější prožívání s lepší náladou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup