Věrnost je základem a předpokladem kvalitního vztahu. Pro většinu lidí je nevěra ve vztahu neodpustitelná, statistiky ale mluví jinak a většina vztahů se s nevěrou alespoň z jedné strany setká. Mnohokrát o tom podváděný ani neví. V tomto článku si tedy sáhneme do svědomí a řekneme si, jaké má věrnost ve vztahu výhody.
Dobrý pocit
Dobrý pocit, kterého si však nevážíme do té doby, než se nevěry dopustíme. Můžeme na sebe být pyšní, protože se prostě ve vztahu chováme slušně a můžeme o tom kázat svým méně poctivým přátelům a lézt jim tím na nervy.
Prasklé srdce
Čisté svědomí
Čisté svědomí je také k nezaplacení. Pokud nejste běžně podvádějícím partnerem, pak vás po nevěře dožene svědomí a kromě toho, že musíte domluvit osobě se kterou jste partnera podvedli a všem svědkům incidentu, aby o vašem úletu pomlčeli, tak také musíte bojovat se svíravým pocitem a myšlenkami „co jsem to za člověka“, pohlédnout do očí nic netušícímu, milujícímu partnerovi, který o vás má kolikrát ještě starost, také není zrovna příjemné.
Nemusíte se bát, že vás nikdo viděl
Zejména po alkoholovém večírku, kdy nemáte ani povědomí o tom, kdo se kolem vás vyskytoval a mohl vás vidět a následně to říct vašemu partnerovi. Marně se snažíte pátrat a vzpomínat a bojíte se, že vás mohl vidět nějakých známý známého vašeho partnera a až se s ním potkáte někde v obchodě, tak na vás vše praskne.
Srdce a náplast
Nemusíte si pamatovat, co jste řekli
A toto je také nesporná výhoda, protože musíte omluvit svou nepřítomnost doma, nebo popsat večírek, kterého jste se zúčastnili, ale přitom vynechat všechny ty detaily. Občas může mít partner podezření a vy musíte, slovy klasika, zapírat, zapírat a zapírat a vymýšlet si další lži a báchorky, protože většina lidí se ke svému prohřešku neumí postavit čelem, říct pravdu a omluvit se. A upřímně, pokud se to stalo jednou, váš vztah jinak funguje a nebude se to opakovat, není to zrovna nejlepší řešení.
A tak z výše uvedeného vyplývá, že je nejlepší a nejjednodušší vůbec nepodvádět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup