Ve vztahu hraje sexuální napětí opravdu významnou roli. Je také zcela zřejmé, že po nějaké době poměrně vyprchá. Je tedy potřebné si tu vášnivost občas připomínat. A jak? Dobrým nástrojem může být třeba taková erotická masáž Mataharisalon.cz, která ve vás opět rozžehne ten plamen lásky a vášně. Jak ale taková masáž správně probíhá? Projdeme si to hezky krůček za krůčkem, abyste se i vy brzy mohli nechat rozmazlovat anebo rozmazlovat svého miláčka.vášnivý nápis

  • Na začátek je důležité mít doma nějaký dobrý masážní gel nebo olej. Nejlépe když bude krásně ezotericky vonět. To už nabudí smysly a vzrušení jen poroste. Dále také nezapomínejte, že byste měla mít na takovou masáž i vhodný obleček. Pomozte partnerově fantazii nějakým sexy prádlem nebo rovnou oblečkem. Tento večer je určený jen pro vás a vaše společné potěšení, tak proč si to neudělat hezké a lehce pikantní, že?
  • Můžete do pozadí https://www.zive.cz/poradna/zmena-bileho-pozadi/sc-20-cq-585601/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 celé akce pustit také nějakou poklidnou hudbu, která navodí příjemnou atmosféru, ale zase pozor, aby nebyla až příliš uklidňující. Určitě byste nechtěly zažít to fiasko, kdy vám partner v tom nejlepším usne, že?
  • Začněte zlehka. Celou masáž začněte zcela nenuceně, jako by se jednalo o běžnou masáž, na kterou si člověk může zajít do nejrůznějších wellness středisek. Je tedy dobré začít od trapéz a pomalu postupovat k masáži celých zad. Pokud někomu naopak vyhovuje a má v oblibě masáž dolních končetin, tak je možné začít i tam.

pár u stěny

  • Otočte si partnera čelem k sobě, aby na vás dobře viděl a také, abyste vy měla přístup k jeho mužské chloubě. Nebojte se oleje a rozhodně s ním nešetřete, vše se postupně krásně vstřebá. Můžete ho z počátku lehce provokovat tím, že pojedete od jeho hlavy přes břicho až téměř k intimním partiím, ale těm se vyhnete. Docílíte tím toho, že se vzrušení bude znásobovat a pro partnera to tak bude mnohem více intenzivní zážitek. Nenechávejte ho však dlouze čekat. Postupně se dopracujte až k penisu a pevně avšak s citem ho uchopte a začněte masírovat. Nezapomínejte taky na mužovo varlata, spolu s intenzivní masáží penisu docílíte opravdu nevídaného zážitku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup