Ve vztahu hraje sexuální napětí opravdu významnou roli. Je také zcela zřejmé, že po nějaké době poměrně vyprchá. Je tedy potřebné si tu vášnivost občas připomínat. A jak? Dobrým nástrojem může být třeba taková erotická masáž Mataharisalon.cz, která ve vás opět rozžehne ten plamen lásky a vášně. Jak ale taková masáž správně probíhá? Projdeme si to hezky krůček za krůčkem, abyste se i vy brzy mohli nechat rozmazlovat anebo rozmazlovat svého miláčka.vášnivý nápis

  • Na začátek je důležité mít doma nějaký dobrý masážní gel nebo olej. Nejlépe když bude krásně ezotericky vonět. To už nabudí smysly a vzrušení jen poroste. Dále také nezapomínejte, že byste měla mít na takovou masáž i vhodný obleček. Pomozte partnerově fantazii nějakým sexy prádlem nebo rovnou oblečkem. Tento večer je určený jen pro vás a vaše společné potěšení, tak proč si to neudělat hezké a lehce pikantní, že?
  • Můžete do pozadí celé akce pustit také nějakou poklidnou hudbu, která navodí příjemnou atmosféru, ale zase pozor, aby nebyla až příliš uklidňující. Určitě byste nechtěly zažít to fiasko, kdy vám partner v tom nejlepším usne, že?
  • Začněte zlehka. Celou masáž začněte zcela nenuceně, jako by se jednalo o běžnou masáž, na kterou si člověk může zajít do nejrůznějších wellness středisek. Je tedy dobré začít od trapéz a pomalu postupovat k masáži celých zad. Pokud někomu naopak vyhovuje a má v oblibě masáž dolních končetin, tak je možné začít i tam.

pár u stěny

  • Otočte si partnera čelem k sobě, aby na vás dobře viděl a také, abyste vy měla přístup k jeho mužské chloubě. Nebojte se oleje a rozhodně s ním nešetřete, vše se postupně krásně vstřebá. Můžete ho z počátku lehce provokovat tím, že pojedete od jeho hlavy přes břicho až téměř k intimním partiím, ale těm se vyhnete. Docílíte tím toho, že se vzrušení bude znásobovat a pro partnera to tak bude mnohem více intenzivní zážitek. Nenechávejte ho však dlouze čekat. Postupně se dopracujte až k penisu a pevně avšak s citem ho uchopte a začněte masírovat. Nezapomínejte taky na mužovo varlata, spolu s intenzivní masáží penisu docílíte opravdu nevídaného zážitku.