Jste právě ve fázi, kdy si pomalu, ale jistě vybavujete svůj nový domov? Určitě přemýšlíte nad každým detailem, který bude mít za úkol dělat váš domov opravdickým domovem. Poučte se z chyb ostatních a nezapomínejte ani na tak samozřejmou, avšak hojně opomínanou věc, jakou jsou právě vypínače a zásuvky. Tyto prvky jsou nezbytné, využíváme je každý den, a i přesto nejsme mnohdy ochotni investovat do jejich kvality, provedení a vzhledu. Seznamte se proto s unikátní řadou Unica plus, která má schopnost vnést do vašeho domovu útulnou atmosféru.
symbol vypnutí.jpg

Vyberte si barvu hlavního rámečku

V čem jsou produkty Unica plus lightpark.cz vlastně tolik unikátní? V čem se odlišují od předchozích řad, které taktéž způsobili revoluci v kvalitních domácích elektroinstalačních doplňcích? V řadě Unica plus můžete očekávat klasický čtvercový design, jako u předchozích řad. U této varianty se však setkáte s takzvaným dekoračním rámečkem, který se vyrábí ve stálých barevných kombinacích. Experimentovat naopak můžete v případě barev takzvaného hlavního rámečku. Je už pouze na vás, jestli se rozhodnete pro nějakou extravagantnější kombinaci, nebo jestli se budete držet při zemi a zvolíte něco univerzálního a nadčasového.
žárovka ve tmě.jpg

  • Stylové doplňky do každého interiéru
  • Promyšlené zpracování
  • Velké množství barevných a tvarových kombinací
  • Zajímavý design, který ozvláštní vaši místnost

Cena vás mile překvapí

Spousta lidí si mylně myslí, že produkty Unica plus jsou finančně náročné a běžným domácnostem nedostupné. To je však neskutečný omyl, tyto prvky lze pořídit v cenové oblasti okolo sto, maximálně dvě stě korun, přičemž platíte nikterak jen za neokoukaný a nápaditý design, ale také za spolehlivou značku, vysokou kvalitu materiálu a prvotřídní zpracování. Jedná se tedy o výbornou investici, pokud chcete myslet i na detaily, které jsou mnohdy důležitější než velké kusy nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup